• info@sheednegar.com
  • 02188345632 - 3

قوانین و مقررات

ضوابط و مقررات داخلی آموزشگاه سینمایی عکاسی شیدنگار

 
1.   هنرجویان می توانند پيش از ثبت نام در صورت نياز، از مشاوره رايگان با مدرسین و مسئولین آموزشگاه بهره‌مند گردند.
2.  در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال در خصوص شرایط آموزشی و ثبت‌نام، هنرجویان پیش از تکمیل فرآیند ثبت‌نام ملزم به طرح سوالات خود با آموزشگاه بوده و مسئولین آموزشگاه کلیه اطلاعات لازم را در اختیار هنرجویان و مراجعین قرار خواهند داد.
3.  برابر دستورالعمل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ثبت‌نام هنرجویان زیر هجده سال منوط به رضایت کتبی والدین و یا سرپرست قانونی هنرجو خواهد بود.
4.  هنرجو موظف به رعايت کليه شئونات اخلاقي و انضباطي برابر با قوانین جاری کشور و عرف میباشد.
5.  هنرجویان موظفند در محیط آموزشگاه و دیگر اماکن مرتبط مانند تور، گرو‌های مجازی و... در کلیه موارد، رعایت احترام مدرسین، هنرجویان دیگر و مسولین را داشته باشند.
6.  احترام به حقوق شهروندی و رعایت حال همسایگان الزامی می‌باشد لذا از ایجاد هرگونه مزاحمت برای همسایگان مانند تجمع و ایجاد سر و صدا در راهروها و راه‌پله آموزشگاه جدا خودداری فرمایید.
7.  به دلیل حفظ امنیت و اطمینان خاطر هنرجویان و آرامش خانواده‌ها، آموزشگاه مجهز به دوربین‌های نظارتی می‌باشد.
8.  استعمال دخانیات در کلیه اماکن ساختمان آموزشگاه اکیدا ممنوع می‌باشد.
9.  ثبت نام قطعي پس از تسويه حساب کامل امکانپذير مي‌باشد.
10.  هنرجو موظف است پس از ثبت نام حداقل ده روز قبل از شروع دوره  انصراف خود را کتبا به آموزشگاه اعلام نمايد. بديهي است در صورت انصـراف تا پنج روز قبل از شروع دوره ميزان 70% از وجه شهریه و از چهار روز تا روز پیش از شروع دوره به ميزان 50% از وجه شهریه دوره مسترد مي‌گردد.
11.   در صورت انصراف پس از شروع دوره، وجه دريافتي - کل وجه شهريه - به هيچ وجه مسترد نمي‌گردد.
12.  تشکيل کلاسها در هر دوره منوط به احراز حد نصاب لازم جهت تشکيل کلاس در همان دوره بوده و در صورت نياز برگزاری کلاس از طرف آموزشگاه تا موعد مقرر به تعويق خواهد افتاد.
13.  ظرفيت كلاس‌ها 5 الي 15 نفر مي‌باشد.
14.  تغيير ساعات، تاريخ و اساتيد کلاس‌ها و دوره‌ها با نظر آموزشگاه مي‌باشد.
15. در صورت عدم برگزاری ساعت آموزش به دلیل تعطیلات رسمی و یا عدم حضور مدرس، جلسه جبرانی آن کلاس برگزار خواهد گردید.
16. ضبط جلسات تدريس بصورت ويديويي اکیدا ممنوع بوده و ضبط صوتي فقط با هماهنگي استاد و تاييد آموزشگاه امکانپذير خواهد بود.
17. هنرجویان نباید خارج از برنامه‌های آموزشی اعلام گردیده آموزشگاه انتظار و تقاضایی از مسولین آموزشگاه داشته و همچنین کلیه آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی ابلاغ شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را رعایت نمایند.
18. هنرجو به آموزشگاه اختیار می‌دهد تا روند اطلاع رسانی پیرامون فعالیت‌های آموزشگاه از طریق پیامک روی تلفن همراه و همچنین پست الکترونیکی درج گردیده در فرم ثبت نام را دریافت نماید. لذا در صورت عدم تمایل نیز کافی است آموزشگاه را از طریق پیامک اختصاصی، پست الکترونیک و یا تماس تلفنی مطلع نماید.
19. دریافت گواهینامه‌های آموزشی منوط به حضور هنرجو در کلاس و شرکت در آزمون پایان‌دوره می‌باشد. گواهینامه‌ آموزشگاه فاقد هزینه  می باشد .
20. سایت آموزشگاه همواره بروز بوده و هرگونه خبر و تغییر برنامه بر روی آن قابل مشاهده می‌باشد. لذا خواهشمندیم همواره از طریق سایت و خبرنامه الکترونیکی با ما در ارتباط باشید.