• info@sheednegar.com
  • 02188345632 - 3

مسابقه عکس اینستاگرامی

  • 27 اسفند , 1396
  • 151 نفر
  • کد خبر 100025
 
از 27 اسفند تا 14 فروردین‌ماه

فراخوان مسابقه اینستاگرامی نو نوار؛ با حال و هوای نوروزی


نوریاتو: مجموعه نورنگار با همراهی آموزشگاه عکاسی شیدنگار در آستانه تعطیلات نوروزی مسابقه‌ای ساده و خاطره‌انگیز را برای مخاطبان، همراه با جوایز قابل توجه در نظر گرفته است. مسابقه اینستاگرامی نو نوار از فردا ۲۷ اسفندماه آغاز می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند با ارسال عکس‌هایی از حال و هوای نوروزی در این مسابقه شرکت کنند. جزئیات بیشتر در این‌باره را می‌توانید در ادامه مطلب بخوانید.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند از از تاریخ ۲۷ اسفند تا پایان ۱۴ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ با اشتراک گذاری عکس‌هایی از حال و هوای نوروزی، همراه با هشتگ no_navar در صفحه اینستاگرام خود در این مسابقه شرکت کنند.

 

بخش هیجان‌انگیز این مسابقه جوایز فوق‌العاده آن است، سه برنده نهایی این مسابقه، به ترتیب برای نفر اول کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی برای خرید از نورنگار، نفر دوم کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی برای خرید از نورنگار و نفر سوم پاوربانک دریافت می‌کنند.

 

شرایط شرکت در این مسابقه که به مناسبت نوروز برگزار می‌شود، به این شرح است:

 

– درج کردن هشتگ no_navar زیر عکس‌ها الزامی‌ است.

 

– شرکت‌کنندگان باید اکانت اینستاگرام @noornegar  و @sheednegar را روی عکس‌های خود تگ کنند و پیج‌های اینستاگرامی @noornegar و @noornegarclub  را فالو داشته باشند.

 

– در صورتی که صفحه اینستاگرام شما پابلیک نباشد، می‌توانید آثارتان را به همراه مشخصات عکاس و محل عکس و یوزر اینستاگرامی به آیدی تلگرامی noornegarpr ارسال کنید.

 

– عکس‌های گرفته شده با موبایل نیز پذیرفته می‌شوند.

 

–  ارسال‌کننده عکس مالک اثر شناخته می‌شود.

 

– عکس‌ها باید تنها در تاریخ برگزاری مسابقه (از ۲۷ اسفند تا ۱۴ فروردین ۱۳۹۷) گرفته شده باشند.

 

– هر نفر می‌تواند حداکثر با دو عکس در مسابقه شرکت کند.

 

– ویرایش عکس‌ها در حد اصلاح رنگ و نور مجاز است و شرکت کنندگان باید در صورت انتخاب اصل عکس را ارسال کنند.

 

– مجموعه نورنگار حق استفاده از عکس‌های مسابقه را در رسانه‌ها دارد.

 

از بین عکس‌های ارسال شده ۷ عکس به انتخاب داوران در پیج اینستاگرامی نورنگار به اشتراک گذاشته می‌شود که از بین آن‌ها سه عکسی که بیشترین لایک را داشته باشند برنده جایزه خواهند شد.

 

می‌توانید دوستانتان را برای لایک عکس ارسالی شما در کامنت‌ها منشن کنید.